پاسداران، نیروهای مردمی که از فرهنگ عاشورا الگو می‌گیرند

پاسداران، نیروهای مردمی که از فرهنگ عاشورا الگو می‌گیرند

به گزارش روابط عمومی، مهندس محمدامین روزبخش زاده مدیر عامل شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی با صدور پیامی، فرا رسیدن اعیاد فرخنده شعبانیه و همچنین روز پاسدار و جانباز را گرامی داشت.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

حُسَینٌ مِنّی وَ أَنَا مِنْ حُسَینٍ أَحَبَّ اللهُ مَنْ أَحَبَّ حُسَیناً، حُسَینٌ سِبْطٌ مِنَ الْأَسْباط

رسول خدا(ص) و اهل بیتش، برای همه انسان‌ها -به‌ویژه پیروانشان- الگویی ارزنده هستند و خداوند با هدایت‌گری امامان معصوم(ع)، صراط مستقیم را نشان داد و چشمه‌سار دانش نهفته خود را در وجود اهل بیت(ع) جاری ساخت و خالق هستی، امام حسین(ع) را مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ النَّجاة و پاسدار ارزش‌های الهی قرار داد تا در هر فرصتی، مسلمانان را نصیحت و به راه راست هدایت نماید، تا راه حق را برگزینند و سعادتمند شوند.

روز سوم شعبان‌المعظم مصادف با ولادت فرخنده امام خوبی‌ها و اسوه پاسداری از دین و آزادگی، سرور آزادگان جهان، آقا امام حسین(ع) آئینه و مظهر تمام‌نمای عشق و ایثار و روز پاسدار است.

پاسدارانی که بی‌شک آزادی و استقلال کشورمان را مدیون و وامدار جهاد حسین‌وار آنها هستیم. نیروهای مردمی که از فرهنگ عاشورا الگو می‌گیرند و با رشادت از ایران اسلامی دفاع می‌کنند و با قدرت و صلابت، شکست‌ناپذیری خود را در میادین و عرصه‌های مختلف به اثبات رسانده‌اند.

دلاور مردانی که در حساس‌ترین لحظات تاریخ انقلاب اسلامی یک روز در صف اول جبهه‌های جنگ با روحیه شهادت‌طلبی، ایثار، جانبازی و از خودگذشتگی -همچون دژی مستحکم- مردانه و شجاعانه در جهت رسیدن به حق و حقیقت و دفاع از ارزشهای والای دینی در مقابل دشمن ایستادگی نمودند و امروز نیز در لباس سازندگی و خدمت به محرومان و مستضعفان در دورترین نقاط کشور عزیزمان، کمر همت بسته‌اند .

اینجانب فرارسیدن میلاد با‌سعادت آموزگار حریت و آزادگی، حضرت امام حسین(ع)، روز پاسدار و خجسته سالروز ولادت علمدار بزرگ حماسه دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را به تمامی پاسداران و جانبازان شاغل در این مجموعه بزرگ تولیدی و صنعتی تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق حیات سرافرازانه توأم با عزت و سربلندی را برای همگان از پروردگار متعال مسئلت می‌نمایم.

محمدامین روزبخش زاده

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.