برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته بین المللی

برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برجسته بین المللی

با حضور دو تن از جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس ،مدیران و کارکنان کشت و صنعت دعبل خزاعی نشست صمیمی و محفل انس با قرآن کریم در حسینیه ولایت این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ، اولین محفل انس با قرآن ماه در سال جاری همزمان با روز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت دزفول با حضور جمعی از قاریان برجسته استانی و کشوری در کشت و صنعت دعبل خزاعی برگزار شد.

این مراسم معنوی با اجرای بی نظیر قاری بین المللی و ممتاز جهان اسلام سیدجاسم موسوی ، حافظ بین المللی کل قرآن کریم دکتر عبدالله میاحی وقاری ممتاز استان خوزستان استاد قاسم ناصری شور و حال وصف ناپذیری را در بین پرسنل ایجاد نمود.

همچنین در این محفل قرآنی که با حضور دوتن از افتخارات دوران جنگ تحمیلی دکتر مروانی جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس و دکتر فاضلی نیا از رزمندگان عملیات بیت المقدس برگزار گردید دکتر فاضلی نیا به بیان خاطراتی از دوران اسارات خود پرداخت و در کنار آن مسابقه پرسش و پاسخ بهمراه اهدا جایزه به شرکت کنندگان نیز از دیگر برنامه های این مراسم بود.  

انس با قرآن کریم دارای آثار و برکات فراوانی است و هر کس با قرآن انس بگیرد همواره در مسیر صراط مستقیم حرکت می‌کند که ان شاا… برگزاری محفل نورانی انس با قرآن در کنار فراهم نمودن رضایت حضرت باری تعالی و اهل بیت (ع) موجب وحدت و برادری هرچه بیشتر و قوی‌تر در بین پرسنل خدوم این مجموعه بزرگ صنعتی و تولیدی در کشور بشود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.