شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی
Debel Khozaei Agro-industry Company

پیام تبریک مدیر عامل شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک مدیر عامل شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی به مناسبت  عید سعید فطر

مهندس سید محمد رضا علم الهدایی ،مدیر عامل شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی ،در پیامی عید سعید فطر را تبریک گفتند:

متن پیام به شرح زیر می باشد.

بسمه تعالی

“اللهمَّ اَهْلَ الکبْریاءِ وَالعَظَمَهِ، وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ ”

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در ماه تمرین اخلاص و بندگی، حلول ماه شوال و طلیعه عید سعید فطر را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

عید فرخنده و سعید فطر، یکی از زیباترین و معنوی‌ترین روزهاست که خداوند عزّوجل و بلندمرتبه اجر و پاداش یک ماه عبودیت و بندگی خالصانه بندگان را با فزونی نعمت، رحمت و مغفرت عطا می‌فرماید. این عید فرخنده، جلوه‌گاه خلوص و نیاز ما بندگان در درگاه حق تعالی است که فرصت مغتنم نیایش و راز و نیاز دریافته‌ایم و در صفوفی مستحکم، دوشادوش، یکدل و یک‌زبان دست به دعا بر می‌داریم. در این هنگامه ملکوتی و معنوی که محملی مناسب برای استجابت دعای نمازگزاران است، از درگاه پروردگار سبحان استعانت می‌طلبیم که نعمت سلامتی و تندرستی را به تمامی ملت‌های جهان به ویژه مردم شریف، حق‌جو و خداپرست ایران اسلامی عنایت زمین و ایران اسلامی را از شرّ جمیع بلایا و دشمنان محافظت فرماید. امید که در این روز بزرگ، خداوند متعال لباس عافیت بر تن و روح تمامی بیماران پوشانده و درهای خیر و رحمت واسعه خود را بیش از پیش بر روی همگان بگشاید.

بار دیگر ضمن عرض تبریک و تهنیت حلول ماه شوال و عید سعید فطر، از درگاه خداوند کریم، اعتلا و پیشگامی میهن عزیز اسلامی و صحت و سلامت شما همکار بزرگوار و خانواده های گرامیتان را مسألت دارم.