تازه ها

تاریخ انتشار : سه شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۰۶:۴۱ | کد خبر : 62
چاپ

و نیز افتخاری دیگر

و نیز افتخاری دیگر

اولین همایش تجلیل از صنایع سبز، چهره‌های ماندگار و تلاشگران حوزه محیط زیست استان خوزستان در سال 1396 با حضور معاون محترم محیط زیست سازمان حفاظت از محیط زیست، استاندار، مدیر کل محیط زیست، مدیران عامل کشت و صنعت ها، مدیران کل استان در مورخ 8 مردادماه 1397 در محل تالار اجتماعات هتل نیشکر برگزار گردید و شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی به عنوان یکی از سه واحد برتر از میان سایر صنایع در زمینه ترویج فرهنگ زیست محیطی استان برگزیده شد و لوح و تندیس همایش به مدیرعامل کشت و صنعت دعبل خزاعی، جناب آقای مهندس روزبخش‌زاده تقدیم گردید. در این مراسم، از جناب آقای مهندس کریمی -رئیس حفاظت صنعتی و محیط زیست شرکت- به عنوان یکی از مدیران برگزیده در حوزه (H.S.E.E) نیز تقدیر شد. از اقدامات مهم زیست‌محیطی این کشت و صنعت، توسعه فضای سبز، سعی و تلاش در زمینه دریافت گواهینامه‌های استاندارد در حوزه ایمنی، بهداشت و محیط زیست، مدیریت بهینه‌سازی مصرف سوخت و پیاده‌سازی مکانیسم توسعه پاک (CDM)، کاهش مصرف منابع و انرژی، استقرار مدیریت H.S.E.E، مدیریت پساب‌ها، مدیریت پسماندها، اقدامات زیست‌محیطی (استقرار سیستم تجارت‌اخلاقی SMETA)، سعی و تلاش در تقویت جنبه‌های مثبت زیست‌محیطی -که با توجه به سبز بودن صنعت، موجبات تاثیر بر اقلیم منطقه را فراهم آورده‌اند- گزیده‌ای از دستاوردهای شاخص این کشت و صنعت می‌باشند. لازم به ذکر است، سه واحد منتخب برگزیده شامل شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی، پتروشیمی لاله و پتروشیمی خوزستان بودند.
منبع خبر : روابط عمومی

گزارش تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نخستین همایش تجلیل از صنایع سبز، چهره‌های ماندگار و تلاش‌گران حوزه محیط زیست، با حضور استاندار خوزستان، معاون محیط انسانی سازمان محیط زیست کشور و هیات همراه و جمعی از مسئولان استانی، در سالن اجتماعات هتل توسعه نیشکر اهواز برگزار شد.
مدیرعامل شرکت دعبل خزاعی گفت: این شرکت برای سومین بار است که بعنوان واحد نمونه در حوزه بهداشت ، محیط زیست و ایمنی در استان شناخته شد.

نظرسنجی

طراحی جدید سایت شرکت را چگونه ارزیابی میکنید ؟