تازه ها

تاریخ انتشار : يكشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۰۳:۴۴ | کد خبر : 58
چاپ

کاهش ۲۰ درصدی محصول به علت بی‌آبی مزارع نیشکر

کاهش ۲۰ درصدی محصول به علت بی‌آبی مزارع نیشکر

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی گفت: این واحد برای سومین بار است که بعنوان واحد نمونه صنعتی در استان شناخته شده، ولی امسال به علت بی‌آبی مزارع نیشکر، کاهش ۲۰ درصدی محصول را در این شرکت خواهیم داشت.
محمدامین روزبخش‌زاده در گفتگو با خبرنگار موج خوزستان، با بیان اینکه شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی، به عنوان واحد برتر در حوزه HSE سلامت، انرژی انتخاب شد، گفت: واحد ما در مجموع، با رعایت کلیه الزامات قانونی در حوزه HSE سلامت، انرژی، عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی را داشته و به عنوان واحد HSE نمونه شناخته شد. وی با بیان اینکه شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی، توجه به سلامت، انرژی و صیانت از سلامت پرسنل را در دستور کار خود قرار داده است، عنوان کرد: در مجموعه ی شرکت، حدود سه هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار بوده و امسال با توجه به بحث بی‌آبی مزارع نیشکر، شاهد کاهش ۲۰ درصدی محصول خواهیم بود که ممکن است مجبور به تعدیل نیرو شویم. مدیرعامل شرکت کشت و صنعت نیشکر دعبل خزاعی، اظهار کرد: شرکت دعبل خزاعی برای سومین بار به عنوان واحد صنعتی نمونه مورد تقدیر قرار گرفته و تمام تلاش‌ها بر این است که نه تنها در استان، بلکه در کشور نیز واحد صنعتی نمونه شویم.
منبع خبر : روابط عمومی

گزارش تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نخستین همایش تجلیل از صنایع سبز، چهره‌های ماندگار و تلاش‌گران حوزه محیط زیست، با حضور استاندار خوزستان، معاون محیط انسانی سازمان محیط زیست کشور و هیات همراه و جمعی از مسئولان استانی، در سالن اجتماعات هتل توسعه نیشکر اهواز برگزار شد.
مدیرعامل شرکت دعبل خزاعی گفت: این شرکت برای سومین بار است که بعنوان واحد نمونه در حوزه بهداشت ، محیط زیست و ایمنی در استان شناخته شد.

نظرسنجی

طراحی جدید سایت شرکت را چگونه ارزیابی میکنید ؟