تازه ها

تاریخ انتشار : شنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ساعت ۱۲:۰۵ | کد خبر : 57
چاپ

کسب افتخاری دیگر برای شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی

کسب افتخاری دیگر برای شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی

آیین بزرگداشت روز ملی صنعت، معدن و تجارت با هدف تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی استان خوزستان (در سال حمایت از کالای ایرانی) در مورخ 1397/5/3 در محل سالن همایش سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.
آیین بزرگداشت روز ملی صنعت، معدن و تجارت با هدف تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی استان خوزستان (در سال حمایت از کالای ایرانی) در مورخ 1397/5/3 در محل سالن همایش سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید. در این مراسم، شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی در حوزه (H.S.E.E) به عنوان واحد نمونه استانی برگزیده و لوح تقدیر و تندیس ویژه همایش به مدیرعامل محترم کشت و صنعت تقدیم گردید. لازم به ذکر است از مجموع 29 شرکت منتخب صنعتی در حوزه (H.S.E.E) در استان، شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی، یکی از پنج شرکتی است که موفق به دریافت عنوان واحد نمونه صنعتی شده است. از معیارهای پذیرش واحد نمونه، می‏‌توان به اقدامات صورت‏‌گرفته در زمینه صیانت از نیروی انسانی، حفاظت‏‌فنی و بهینه‌سازی مصرف انرژی اشاره نمود.
منبع خبر : روابط عمومی

گزارش تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نخستین همایش تجلیل از صنایع سبز، چهره‌های ماندگار و تلاش‌گران حوزه محیط زیست، با حضور استاندار خوزستان، معاون محیط انسانی سازمان محیط زیست کشور و هیات همراه و جمعی از مسئولان استانی، در سالن اجتماعات هتل توسعه نیشکر اهواز برگزار شد.
مدیرعامل شرکت دعبل خزاعی گفت: این شرکت برای سومین بار است که بعنوان واحد نمونه در حوزه بهداشت ، محیط زیست و ایمنی در استان شناخته شد.

نظرسنجی

طراحی جدید سایت شرکت را چگونه ارزیابی میکنید ؟