تازه ها

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۰۴:۲۲ | کد خبر : 38
چاپ

معرفی شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی به عنوان شرکت برتر در همایش روز جهانی غذا

معرفی شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی به عنوان شرکت برتر در همایش روز جهانی غذا

برگزاری همایش روز جهانی غذا

کسب افتخاری دیگر برای شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی

 

همایش روز جهانی غذا، در روز 24 مهر 1396 که مصادف با 16 اکتبر 2017 بود، با شعار "تغییر روند مهاجرت با سرمایه‏‌گذاری در امنیت غذایی و توسعه روستایی" در تالار شهداء دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و با معرفی 26 شرکت برتر در زمینه صنایع غذایی و معرفی مسئولین فنی برتر با حضور مسئولین استان و نمایندگان برتر این شرکت‌ها برگزار شد.

شعار امسال روز جهانی غذا بر مبنای دستیابی به امنیت غذایی و در دسترس بودن غذای کافی و سالم برای داشتن یک زندگی سالم در تمام اوقات می‌باشد که متاثر از دو عامل موجود بودن غذا و امکان دسترسی به آنها است.

افزایش رشد تقاضا برای غذا، ناشی از افزایش جمعیت و رشد اقتصادی کشورها است. بنابراین نیازهای کلیدی برای پایداری امنیت غذایی در سطح ملی، نیازمند توسعه کشاورزی و گسترش علوم صنایع غذایی به منظور افزایش تولید، ارتقاء کیفیت، کاهش ضایعات، استفاده بهینه از منابع محیط زیست و شناخت نیازهای غذایی کشور با توجه به جمعیت و الگوی مصرف می‌باشد.

 در این مراسم، جناب آقای مهندس عصاره نژاد -معاون محترم صنعت شرکت کشت و صنعت دعبل خزاعی- لوح و تندیس برتر همایش را دریافت نمودند.

ضمن اینکه آقایان مهندس عظیم پوربهزادی و سید کمال علوی و سرکار خانم مهندس طیبه حیاتی نیز به عنوان مسئولین فنی برتر واحد انتخاب شدند.

کسب این افتخار بر کلیه همکاران بر تلاش این کشت و صنعت و نیز خانواده بزرگ نیشکر مبارک باد.

 

منبع خبر : معاونت صنعت
نویسنده : علی پروانه

گزارش تصویری

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نخستین همایش تجلیل از صنایع سبز، چهره‌های ماندگار و تلاش‌گران حوزه محیط زیست، با حضور استاندار خوزستان، معاون محیط انسانی سازمان محیط زیست کشور و هیات همراه و جمعی از مسئولان استانی، در سالن اجتماعات هتل توسعه نیشکر اهواز برگزار شد.
مدیرعامل شرکت دعبل خزاعی گفت: این شرکت برای سومین بار است که بعنوان واحد نمونه در حوزه بهداشت ، محیط زیست و ایمنی در استان شناخته شد.

نظرسنجی

طراحی جدید سایت شرکت را چگونه ارزیابی میکنید ؟